Bahçelievler Merkez Laboratuvarı. Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı Laboratuvar
DNA BABALIK TESTİ İSTANBUL ADRESİMİZ

DNA Babalık Testi İstanbul Adresimiz

İstanbul Avrupa yakasında, Bahçelievler semtinde hizmet vermekteyiz. İletişim sayfamızı ziyaret ederek, açık adres ve haritamız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir aynı zamanda yol tarifide alabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını kullanacak olan kişiler için, laboratuvarımız, incirli metrobüs durağına 5-6 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında bulunup, laboratuvarımıza gelemeyenler için mobil ekibimiz, evinizden örnek alımı için ücretsiz hizmet vermektedir. 

1995' den beri hizmet veren DNA test merkezimiz, ISO 17025, aabb ve CAP gibi, uluslararası kalite belgelerine sahiptir. Standart olarak 21 genetik marker kullanılmakta olup, gerekli durumlar da örneğin yakın akraba ilişkilerinde, ek olarak 5 marker incelenmekte, toplam da 26 genetik marker ile 5 - 7 gün arasında %99.99 kesin, babalık testi sonucu verilmektedir.

Diğer tüm sorularınız için, mesai saatlerimiz için de (09:00- 18:00) 0212 451 16 61 numaralı bilgi ve randevu hattımızı arayabilir, ya da online randevu formumuzu doldurarak, randevunuzu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, bilgi@babaliktesti.com.tr mail adresimizden de bize ulaşabilirsiniz.

    • Online Randevu
    • ONLINE RANDEVU AL

BİLGİ VE RANDEVU FORMU

İlgili alanları doldurarak en kısa sürede
sorularınıza yanıt alabilirsiniz