Bahçelievler Merkez Laboratuvarı. Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı Laboratuvar
DNA TESTİ ÜCRETİ

DNA Testi Ücreti

Yapilacak DNA testinin çesidine göre, ücretler farklilik göstermektedir. Baslica yaptigimiz DNA testlerinin en basinda babalik testi sirasiyla annelik, kardeslik, Y STR (ayni erkek soyu) ve mtDNA (ayni kadin soyu) gibi testler gelmektedir. Babalik testi ve annelik testi ücreti diger DNA testlerine nazaran daha az maliyetli oldugu için daha ucuz ve kesin sonuç veren analizlerdir. 

Babalik Testi Ücreti Nasil Belirleniyor?

Laboratuvarimiz da, Babalik testi ücreti, kisi sayisina göre degil, çocuk sayisina göre belirlenmektedir. Gerekteginde anne de numune vermek ister ise ek ücret talep etmemekteyiz. Yani anne de numune verebiliyor ya da vermek istiyor ise, beraberinde ücretsiz olarak annelik testini de çalismaktayiz. Tüm babalik ve annelik testlerini standart 21 marker kullanarak çalismaktayiz. Test edilecek çocuk sayisi 1 den fazla oldugu durumlarda 2. ve 3. çocuklar da ekstra indirim uygulamaktayiz. 

Fiyat Bilgisi Için

0212 451 16 61 numarali sabit hattimizi arayarak, test danismanlarimizdan ihtiyaciniz oldugu DNA testini belirleyebilir ve 2024 yili güncel ücretini ögrenebilirsiniz. Dilerseniz bilgi@babaliktesti.com.tr e-posta adresimize mail gönderip, en kisa zamanda sizinle iletisime geçip, detaylar hakkinda bilgi sahibi olabilirsiniz.

HEMEN ARA

 

    • Online Randevu
    • ONLINE RANDEVU AL

BİLGİ VE RANDEVU FORMU

İlgili alanları doldurarak en kısa sürede
sorularınıza yanıt alabilirsiniz