Dünyanın En yüksek Akredite Belgelerine Sahip DNA Test Merkezi
DNA TESTİ ÜCRETİ

DNA Testi Ücreti

Yapılacak DNA testinin çeşidine göre, ücretler farklılık göstermektedir. Başlıca yaptığımız DNA testlerinin en başında babalık testi sırasıyla annelik, kardeşlik, Y STR (aynı erkek soyu) ve mtDNA (aynı kadın soyu) gibi testler gelmektedir. Babalık testi ve annelik testi ücreti diğer DNA testlerine nazaran daha az maliyetli olduğu için daha ucuz ve kesin sonuç veren analizlerdir. 

Babalık Testi Ücreti Nasıl Belirleniyor?

Laboratuvarımız da, Babalık testi ücreti, kişi sayısına göre değil, çocuk sayısına göre belirlenmektedir. Gerekteğinde anne de numune vermek ister ise ek ücret talep etmemekteyiz. Yani anne de numune verebiliyor ya da vermek istiyor ise, beraberinde ücretsiz olarak annelik testini de çalışmaktayız. Tüm babalık ve annelik testlerini standart 21 marker kullanarak çalışmaktayız. Test edilecek çocuk sayısı 1 den fazla olduğu durumlarda 2. ve 3. çocuklar da ekstra indirim uygulamaktayız. 

Fiyat Bilgisi İçin

0212 451 16 61 numaralı sabit hattımızı arayarak, test danışmanlarımızdan ihtiyacınız olduğu DNA testini belirleyebilir ve 2022 yılı güncel ücretini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bilgi@babaliktesti.com.tr e-posta adresimize mail gönderip, en kısa zamanda sizinle iletişime geçip, detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

HEMEN ARA

 

    • Online Randevu
    • ONLINE RANDEVU AL

BİLGİ VE RANDEVU FORMU

İlgili alanları doldurarak en kısa sürede
sorularınıza yanıt alabilirsiniz